про наше літо
Записничок
коротенько про нашу цьогорічну весну : )
з мого звіту за весну ви дізнаєтесь, що в коледжі цього семестру я вивчала історію Америки з мексикано-американського погляду. так я і дізналась про цікаве місце в Сан Дієго, яке називається Chicano Park
мої батьки вперше були в США. прилетіли в гості на три тижні. довго збирались і таки онучкою їх вдалось заманити : )
чергова безсніжна каліфорнійська зима : )
а тепер трошки про апогей вагітності — пологи. це мої перші і порівняти знову ж таки немає з чим. можу сказати, що все як за книжкою відбувалось.
ця осінь особлива. така довгоочікувана й така насичена. вона видалась спекотною в усих можливих сенсах : )
щороку в жовтні в Сан Дієго відбувається авіа-шоу на базі Мірамар.
черговий сезонний звіт, про чергове літо.
