зимова читанка 2016

31.3.2016

на цей рік собі поставила ціль лише на 12 книжок. бо навчання і маля не дуже лишають часу. але не можу собі відмовити у задоволенні.

першою книгою року стало продовження Бота Макса Кідрука”Ґуаякільський парадокс„.
Бот._Ґуаякільський_парадокс
як тільки я закінчила читати першого Бота, мене просто розпирало від бажання прочитати продовження, настільки інтригуюче Макс закінчив його. такоооого продовження я навіть не уявляла. цього разу інша країна, інакший прояв психоістоти та й наші герої вже інакші після пережитого. дуже напружено, цікаво й моторошно. навіть рибу ненадовго їсти стало трошки лячнувато: ) тим більше, що Еквадор тут не так вже й далеко від нас : ) помітила, що таки стала більше розуміти іспанську. вставки іспанського тексту не потребували перекладу. хоча вивчення мови я таки закинула як в коледж пішла.
дуже задоволена книгою і обіцянкою про третю частину : )
другою була книга не менш бажана до прочитання і не менш любого мені автора ”11/22/63„ Стівена Кінга (Stephen King)
book-review-11-22-63-11642049jpg-0090955f03a09cde
черговий гігант від дядька Стіва. книга здивувала. я знала лише про вбивство Кенеді і спроби його зупинити. думала буде роман про світ в якому Кенеді вижив, мир, любов і все таке. ач нє. все зовсім інакше. сюжет цікавий, задумка теж. але навряд запишу книгу в улюблені. хоча вона мені таки сподобалась. історя про те, як звичана людина отримала можливість повернутись в минуле і змінити історію. що ця людина змінить і як воно вплине на його і не тільки життя було читати цікаво. але казочки не вийшло. я і сама живу за принципом, що чого шкодувати про минуле, його вже не зміниш. то якби Кінг нам і каже, що так, не варто щось змінювати, навіть якщо є можливість. зараз закінчується вже серіал знятий за мотивами (чого власне я за ту книгу і взялась : )). 60-ті показані шикарно, і все б нічого. але якось не те. книга мене більше зачепила.
UPD. друга половина серіалу таки хороша : )
ще мене як філолога звісно мова зацікавила, Кінг приділив цьому особливу увагу. так я дізналась, що мотелі не завжди були мотелями : )

Категорії: Щоденник читача | Теґи: ,

 • kitVchobotyakh

  а я 20 запланувала, а прочитала одну 🙁

  • zymova

   я з навчанням я не потягну більше

 • Юлька-булька

  дітвора багато часу забирає, так що дівчатка, не зважайте) тре свої порахувати прочитані, але я на дитячих кількість набираю, ми тепер багато дитячих стали читати)
  Бота і я планую почитати, а от Кінга певно нє….

  • zymova

   дитячі то поки не сильно, мала ще надто мала : )
   я навчальними хіба наберу : )

 • Olha Savchyn

  це вже ого як круто! я ще жодної не прочитала від нового року 🙁 кінга беру на замітку!

  • zymova

   та поки ночами годувала то й читала з планшета. тут я пошановувачка папкрових книг оцінтла цифрові. зараз вже темп спаде : )

 • Вчора в Києві була лекція Макса Кідрука, передостання в рамках науково-популярного проекту Quantum. В Ютубі є запис першої лекції. (їх всього 7).
  18 числа захід відбудеться у Черкасах, а 20 у Львові. Всім раджу.
  Я також почав знайомство з творчістю Кідрука саме з Бота. Мене вразила в першу чергу професійна якість тексту. Це рідкість для української літератури (та і не лише української).
  Кінга я не читав всього, бо не дуже люблю жахи, але 11/22/63 дійсно крута книга. Моя найулюбленіша з Кінгових та одна з найулюбленіших взагалі.
  Серіал ще не почав дивитися. Трейлер бачив, сподобався, але поки щось стримує. Нема відчуття, що я побачу щось більше ніж створила моя уява.
  Пам’ятаю, як читав сцену останнього танцю, а в навушниках грала “Aron Wright – Song For The Waiting”. Одна з моїх улюблених пісень і тепер вона в мене асоціюється з цією книгою. Також можу похвалити гарний український переклад.
  https://youtu.be/bgTDGRPNF9U

  • Щодо Кідрука, то дуже раджу “Мексиканські хроніки. Історія однієї мрії.” Зараз якраз вийшло перевидання. Якщо шукаєте натхнення на те, щоб здійснити свої мрії, то це дієвий засіб.

   • P.S. На сайті КСД можна легально купити електронну версію.

    • zymova

     там його і купую : ) ще правда почали в google books з’являтись його книги, то й там можна брати.

  • zymova

   мене тоді Кідрук вразив таки чимось новим в українській літературі. і зараз Макс дуже сильно прогресує в якості тексту, що не може не тішити.
   Кінга всього мабуть ніхто не читав, забагато він понаписував : ) але я люблю його всякого. і любов почалась з „The Shining“ та триває досі. як переїхала стала читати в оригіналі, бо легше дістати. і тепер ніщо не змусить перейти на переклади. засмачна в нього англійська.