Torrey Pines State Natural Reserve

4.1.2015

однією з останніх прогулянок року був похід до Torrey Pines State Natural Reserve. було сонячно, але не спекотно. саме те, для хайку в майже 11 км : )

DSC_2388
назва заповідника пов’язана з тим, що там росте багато рідкісних сосен torrey pines
DSC_2394

DSC_2396

DSC_2403

DSC_2410

DSC_2411

DSC_2463
над океаном піднімаються цікаві пісочно-глинисті скелі. різноманітність форм заворожує.
DSC_2449

DSC_2458
як і вид згори : )
DSC_2444
DSC_6921
а ше якщо добре придивитись можна помітити китів в океані. ну як китів… фонтанчики можна побачити, нам пощастило. для решти потрібні додаткові технічні засоби : )
маршрути дуже зручні. хоча влітку мабуть там спекотно дуже
DSC_2431

DSC_2440

DSC_2508

є спуск до пляжу
DSC_2487

а ще колись тут проходила основна дорога з Сан Дієго до Лос Анжелеса
DSC_2513

DSC_2515

нагулявшись заповідником, ви отримаєте смачний бонус в кінці — неперевершений захід сонця в океан
DSC_2524

більше світлин
відео. вперше робила аудіокментарі до відео. не дуже лякайтесь : )

Категорії: Записничок, Світлинки, США | Теґи: , , , , ,

 • Olha Savchyn

  Кактуси крутезні!!! =) Вид згори просто милуватися і милуватися… давно такої краси не бачила (( Відео твої дивлюся постійно ) навіть підписалася! Причому ми сім’єю дивимося ) І в мого чоловіка до тебе запитання про GoPro. А цікавить власне так – часом у твоїх відео дуже тремтить зображення, я так розумію, що то ви на тримачі камеру носите, так? То воно завжди на ньому так себе поводить? Там що немає стабілізації ніякої (ми ще просто не досліджували того питання, але думаємо собі колись купити GoPro)? А якщо не на тримачі, а в руках, то теж так тремтить? І як загалом твої враження від нього? Дуже корисними будуть твої поради, бо ти єдина кого я знаю з GoPro, а мені щось його останнім часом дуже хочеться )

  • zymova

   дякую : )
   тримач десь починаючи із Секвої з’явився. до того з рук і це дуже незручно і важко так тримати, щоб пальці в кадр не лізли : )
   а тримач не офіційний. ця палка мені не дуже подобається. з часом хочу нову. трясе це коли швидко йти по нерівній площині. плюс я пришвидшую такі моменти і здається, що трясе наче землетрус : ) ще й не варто відкидати можливість кривизни моїх рук : )
   сама камера чудова і дуже зручна, бо маленька. в мене фотокамера хоч і відносно (як для зеркалки) невелика, але від неї я за день втомлююсь. якість теж хороша. раніше я на iPodTouch4 знімала. то як небо і земля. фото вона робить гірші за смартфонівські. а відео чудові. знов таки є різні моделі hero, hero silver і hero black. в мене silver 3+. зараз недавно 4та серія вийшла. я задоволена дуже. найпопулярніше питання „а як ти бачиш що знімаєш?“ : ) ну як? направляєш об’єктив куди треба і знімаєш : )

   • Olha Savchyn

    Я відразу то все прочитала, що ти мені відповіла тут, тільки щось забула подякувати ). Тобто я так розумію палку або будь-яку іншу тримачку треба все одно купувати… а якщо на чоло причепити? 🙂 чи то дико трохи і нез ручно? пробувала так? чи то також треба цю тримачку на чоло окремо купувати? Ну ок, я інвестігну то питання, бо ще не бралася за нього ) Ще раз дякую за інфу!

    • zymova

     так. тримаючи в руках знімати дуже незручно та й неякісно виходить. мені от як раз має нова палка прийти : ) вже чекаю вихідних щоб випробувати. щодо інших тримачів. то вибір такий, що тільки встигай гроші заробляти : ) є і на голову як ліхтарик, і такий наче жилет, що з рівня грудей десь знімає і руки вільні. є всякі прилипачки. їх можна на авто, на дошку серферську чи сноуборд, чи скейт. куди тіки хош. я от недавно з велошолома знімала. наче нічо вийшло. скоро покажу : ) якщо є маленький штатив чи монопод, можна купити перехідничок і ним знімати. в мене штатив дуже великий для фотокамери, тому не підходить. в мене ще є кріплення для велосипеда. але його на будь-яку трубу в принципі можна кріпити. є просто коротенькі такі ручки-тримачки. це якщо не треба кудись тою палкою залазити сильно, достатньо. але ми часто кудись вибираємось, то палка в 90% випадків потрібна довга. та і не одним GoPro можна користуватись. зараз таких маленьких камер повно з’явилась. унікальність вже втрачена. коли я обирала ще не знала про таку їх кількість.

 • Привіт ) Цікавий тут блог, шкода оновлюється рідко )

  • zymova

   привіт : ) дякую. оновлюється як є можливість. іноді одразу багато. іноді місяць нічого : )

   • натовпи розчарованих фанатів сумуючи сновигають інтернетом )