Carlsbad, California

17.2.2015

недалеко від Сан Дієго є невеличке курортне місто — Карлсбад
крім того, що там живуть наші друзі і знаходиться один з аутлетів в Каліфорнії, це ще й симпатичне затишне місто на узбережжі Тихого океану та популярний курорт.
були там вже кілька разів, але проїздом, пробігом : ) цього разу більш спокійно прогулялись центром.
carlsbad

carlsbad2
місто гарно розташоване і слугувало морякам бухтою та джерелом прісної води. і от в кінці 19 століття колишній моряк Джон Фрезієр скористався водичкою і почав її добувати й продавати. так досі там і триває видобуток мінеральної води. ми, на жаль, не знали й тару не взяли. а в маленькі пляшки не наливають. мінімум галон (майже 4 літри) за 70 центів. іншим разом спробуємо їхню відому водичку.
назва міста власне теж не просто так. так як водичка виявилась мінеральною, то і місто перейменували на честь одного з відомих європейських курортів, відомого нам як Карлові Вари в сучасній Чехії.
пропоную і вам трошки прогулятись Каліфорнійським Карлсбадом : )

Категорії: Записничок, Світлинки, США | Теґи:

 • Olha Savchyn

  Кожного разу як дивлюся твої відео починаю знову хотіти go pro ))) Таке якесь мені чисто американське містечко видається – там напевно почути “не американську” мову рідкість.

  • zymova

   та я ж казала подібних маленьких камер повно вже зараз : ) обирай не хочу : )
   щодо мови. та запросто. там багато іноземців, бо курорт же ж.

   • Olha Savchyn

    Знаю-знаю! Тільки ніяк не зберуся )
    А, ну так, дійсно, я щось забула що курорт, тоді і правда чимало іноземців. Просто на відео якесь і правда таке маленьке чисто американське містечко.