дворова живність та здоровий сон

9.6.2011

почались канікули і маю можливість поспати довше. але скористатись нею важко.
в нашому дворі тітоньки дуже люблять котів. тому усіляко їх підгодовують та розводять. і вони не лише цілий рік верещать ночами (про березень то все байки дитячі, цим тварям хочеться постійно)))), а ще й деякі домашні. одна хазяйка щовечора бігає двором і кличе того кота. а там не кіт, а просто кабанюра з шерстю))) а голосочок в того кота уууууууууууух!
ну власне повернусь до ранків. навпроти мого вікна будиночок, з трансформаторною будкою та приміщеннями двірника. щоранку десь так о 7 туди прилітає ворона і починає співати. це щось жахливе. особливо у спеку, коли не можеш закрити вікно, бо задихнешся.
спостерігаючи за нею, стало зрозуміло, що вона каркає на кота, який сидить знизу. там добрі тітоньки для кошаків мисочки з їдлом ставлять. то вона спотаку там все вижирає, а потім сидить на даху і очевдно підколює котів, що вони такі дурні))))

а за годинку вже починається життя в дитсадочку, і виспатись так і не вдається. бо маленькі діти дуже голосисті))

п.с. одного вечора довелось слухати сварку двох бабусь. одна з них під вікном зробила лєжбище для кошака і мисок наставила. ну щоб тваринка не мерзла в дупцю. а інша то все прибрала і викинула. то тут просто мало третя світова не почалась)))

Категорії: Замальовки з життя | Теґи: , , ,

 • zav

  Ви теж підгодовуйте. Рецептів пан phobos має підказати гарних, гигиги.
  Кондиціонер!

 • я не можу труїти тварин. я проти цього.
  в мене вентилятор, дякую. і кондиціонет лише охолоджує. а мені потрібне повітря, а не лише прохолода. дихати тим, що видає кондиціонер довго неможливо. і сперечатись з вами я не збираюсь щодо цього.

 • zav

  Ну, це вже на смак: або задихнутися, або не виспатися, гиии.

 • я і з кондиціонером задихаюсь. мені оті аромати, що він видає просто бє.

 • Я обурена зухвалою поведінкою ворони. От.

  П.С. Але назвати каркання ворони співом… Ти дуже добра.)))

  • Верблена
   от сьогодні її не чути чомусь. мабуть того, що я і так раніше за неї вставала))
   ну а співають всі по-своєму))) павичі ще огидніше це роблять. а люди в київському Гідропарку, які співають у караоке-барах просто вищий щабель „задоволення“