зима 2016-2017

28.3.2017

про нашу зиму

навчальне

осінній семестр в мене на відмінно. канікули я прогуляла і витратила на всякі домашні справи, а толком нічого й не зробила : ) на зимовий семестр взяла вже нарешті предмет для свого ступеня, який здобуваю. це вступний курс про операційні системи. і це перший після довгої перерви оффлайновий клас. тепер раз на тиждень ввечері я їжджу в коледж на заняття (сама! по швидкісній трасі! паркуюсь на багатоповерховій парковці. це був найбільший страх. знаєте як у фільмах на тих парковках вічно шось стається. а заняття пізно закінчується. коротше дуже боялась я. але звикла). думала нарешті знов спілкуватимусь з людьми! : ) дзуськи. забула, що за клас в мене. там же одні інтроверти : ) в групі лише 3 особи жіночої статі з 30 : ) нового насправді мало для мене, але згадати давно забуту вінду теж іноді корисно : ) буде 4 проекти, які полягають у встановленні та налаштуванні чотирьох ОС у вітруалці — Windows XP, Windows 7, Windows 10, Ubuntu (ще не знаю яку, очевидно найновішу). з macOS не склалось. але я вже отримала звання експерта з Маків у групі : )
другий предмет з обов’язкової групи, в якій були різні мови та творчі предмети. спочатку думала взяти французьку, щоб не сильно напрягатись. але в останній момент передумала і взяла історію фотографії. не шкодую. дуже цікаво і гарно : ) от одне з моїх завдань. портрет в стилі одного з фотографів, яких ми вивчали. в моєму випадку це Julia Margaret Cameron.

кліматично-природнє

ця зима видалась дуже навіть холодною та дощовою. ми додатково вкутали наших двоколісних коників, бо до весни їм не їздити. раніше просто накривали зверху, а тепер ще повністю закутали. так спокійніше. бо не лише дощить, а й сильно вітряно. шкода їх.

прогулянкове

гуляли щовихідних, якщо не було дощу.
фотоцікаво чи помітите що змінилось у 2-му і 3-му відео в порівнянні з першим : )
відео


Категорії: Записничок, США | Теґи: , , ,

 • Andriy Zagorovsky

  Все гарно! Подальших успіхів!
  p.s. І хто же то був замацав об’єктив? Ги.

  • zymova

   підозрюваних багато, але вже нічого не змінити : )

 • kitVchobotyakh

  а скільки часу триває навчання? ну, я якось поміила, що все так неНасичено – всього кілька курсів. Це ти так мало розповідаєш? чи воно справді неПеревантажено? а семестрів два? чи три? чи чотири (осінній семестр звучить наче їх чотири)? цікаво!

  малеча – чудова! одні компліменти 🙂

  • zymova

   навчання триває, поки ти не набереш потрібну кількість юнітів для твого ступеня. в моєму випадку 60, 28 з яких спеціалізація, решта всякі різні загальні. теоретично розраховано на 4 роки, але це не є обов’язковим. в середньому студенти його за 6 років закінчують. в мене десь так і вийде. це community college, в ньому не можна отримати бакалавра. але можна отримати сертифікат з якоїсь спеціальності, ступінь базовий, та різні ступені для переведення в університет. але я вже писала чого я туди пішла — 1. щоб не сидіти вдома, а бути серед людей 2. вивчити щось нове, що можливо згодиться колись для роботи. в універ я не збираюсь. принаймні поки що точно : ) я беру по два предмети на семестр це від 6 до 9 юнітів. юніт це скільки годин на тиждень в тебе заняття з викладачем. це лише третина часу, ще вдвічі більше йде на самостійну роботу. в когось більше, в когось менше. займає то дійсно багато часу і сил, тому я більше не тягну фізично. воно може й виглядає ненапряжно, але читати дуже багато. а завдання бувають доволі різні, які з дому і не зробиш. от один з проектів треба піти в музей і виконати різні завдання, одне з яких зробити 3 власних фото в стилі побачених. ще багато всякої писанини. коротше відбирає весь вільний час майже. а з дитиною в мене його не так і багато : ) рятує цього семестру лише те, що другий предмет як раз не займає багато часу : )
   семестрів основних два — осінній з кінця серпня до кінця грудня, та весняний з кінця січня до кінця трваня. є ще міжсеместрові курси іноді. а є літній семестр де курс прискорений вдвічі. один раз брала, то дуже важко.