дивні метропасажири

28.2.2011

кілька сьогоднішніх дивомитей з метро
***
їду на танці. заняття доволі пізно, і так вже близько 21-ї я трошки поспішаю. тому на автоматі йду на обхід людей в метро на шляху до ескалатора. на Золотих Воротах два ескалатори і між двома переді мною йде такий нічогенький дядечко. ну я його намагаюсь швиденько обійти. і тут неочікувана реакція — дядечко помітив мої маневри, зробив великі очі і почав мало не бігти. я скромно хіхікаючи забила на обгін. потім на вулиці час нагнала)))

***
ну це вже мене давно не дивує, проте продовжує обурювати. ну от поясніть мені чому? ну чому треба стояти біля дверей незворушно, заважаючи заходити пасажирам, якщо ти дура ще чотири зупинки їхати будеш? наче, якщо на пару кроків від дверей відійти, тебе більше не випустять звідси. жахи! „скрізь одні дибіли“ ©

***
останній день лютого. і проїздний звичайно вже не потрібний. їхала з танців зустріла тата в метро, який намагався втюхати проїзний тим, хто заходив на станцію. добре діло хотів зробити — дати зекономити жетончик, все одно вже не потрібен сьогодні. що ви думаєте? лише п’ята!!! людина погодилась. попередні четверо нервово від нього тікали)))) дивні люди.

Категорії: Замальовки з життя | Теґи: , ,

 • zav

  Я вже починаю підозрювати, що стояння у дверях /не лише при вході, але при виході, й узагалі – завжди!/ якось пов’язане з міською невихованістю, непристосованістю й свідчить про недавній виїзд зі села, де проблеми не було, бо не було громадського транспорту.

  • zav
   та так і є. бидло і все тут.
   Xobb
   нема відева.
   а коментарі такими і будуть, бо те, що ви пропонуєте мене дратує, м’яко кажучи.
   не знаю чим ті віконечка відрізняються взагалі? таке саме, тіки геморойне у ваших діскусах та подібних.
   та і не так багато дійсно (як же я рідко із завом погоджуюсь!) пишете.

 • останній день лютого. і проїздний звичайно вже не потрібний. їхала з танців зустріла тата в метро, який намагався втюхати проїзний тим, хто заходив на станцію

  Бугагашенька, реквестую відео на ютубі.

  ПеСе: зробіть собі нармальні камєнтарії від інтенсдебати чи там діскача, бо в це скудне віконечно писати дуже невдобно.

 • zav

  Пане Хобб, ну, скільки ви в те віконечко пишете, ну, про які дрібниці мова? Бґґ.

 • zav

  Напевно, таке ж підґрунтя має дорожній дибілізьмъ водіїв.

 • zav
  нє там ще фактор балуваних хлопчиків та дівчаток, які звикли, що їм все можна, а тут треба по правилам якимось))))

 • zav

  Так у тому то й річ, що в селі нема правил, а є традиції, але ж сільські традиції до міста не йдуть, то такий і наслідок, ги.

 • Добре, що мене не стосуються проблеми метро, адже живу в провінційному Івано-Франківську)))