а скоро кінець зими

26.2.2011

вже п’ятий рік я відвідую заняття з кубинських танців (вже просто язик не повертається все це узагальнювати одним словом — сальса, бо ж це вже давно не лише сальса).

(цікаво. шукала малюнок для ілюстрації, а знайшла чисто випадково статтю про своїх улюблених Юлю та Пауеля)
так сталось що півтора місяці довелось утриматись. забагато роботи, замало часу та сил, та забагато інших приємніших причин. і от коли вже ломка за танцями майже вбила мою спинку, я повернулась.
змінився склад групи, змінилось місце занять однієї з груп, бо клуб переїхав у інше приміщення. там тільки після ремонту, не дуже зручно добиратись з того місця де я зараз живу. але так приємно знову бігти на танці після роботи.
а ще класно повертатись туди де тебе добре знають, люблять та пам’ятають, незважаючи на те, що ти лише одна з сотень чи тисяч вже, які проходять через очі викладачів та засновників школи.
так як до метро тепер топати гарненько так, йшла з дівчатами, яких ще не дуже добре знаю, розговорились і виявилось знайшла колегу. вона добре знає мою колегу по місцю роботи та викладає в моїй гімназії, яку закінчила я сама. так іноді цікаво несподівано дізнаватись, який же таки світ тісний. і вже насправді починаєш вірити, що всі ми знайомі через скількись там людей.
***
відвідала друзів. в них нещодавно народилась донечка. але мала хворіла та і малесенька зовсім то я не наважувалась їхати. а тепер вони видужали та підросли і нагрібши малесеньких гарненьких одежинок в магазині відправилась в гості.
дівчинка трошки капризаує. матуся каже, що з животиком певні проблеми, бо в мами і донечки трохи різні шлунки)))
наробила їм світлинок для роздавання родичам та друзям. коханий лишив мені свій старий фотопарат, то тіпа крутий фотограф))) ну принаймні кращі ніж мильницею, бо дитинка дуже рухлива. от власне все що вийшло зі мною)) в мами з татом вона ще спокійно сиділа, а от в мене на руках розпереживалась

***
таки знайшла сервіс в якому вказано, що і мій вже не молодий та мало популярний в Україні ґуґлофончик наче ремонтують. відвезла і за тиждень діагностування так і нема результату. з третього разу таки потрапила на майстра який ним займається. обіцяв ще пошукати можливості рятування моно потопельника. сказав, що власне від води він не постраждав. ну і не дивно. я ж навчена одразу його розібрала та висушила. а от падіння таки його хряцнуло. і очевидних ушкодженнь взагалі нема, та переривши все він все одно не може знайти причину його непрокидання після засинання. після завантаження він цілком робочий, але тільки екран засне, його вже не розбудити.

***
в одному з класів дівчинка перейшла в іншу групу. і уроки стали спокійними та продуктивними (пху пху пху…тук тук тук). а переходила з причини „на уроці нема дисципліни, дівчинці заважаються вчитись“. це при тому, що жоден учень не захотів з нею поряд сидіти, а зараз діти зітхнули з полегшенням)))

***
помітила, що не встигаю відпочити за вихідні. майже цілі вихідні готуюсь до робочого тижня. але втомлює не це. підготуватись так і не виходить. бо приходить мама зі словами „це тобі на 5 хвилин“, і йде десь за годину-дві. ще й ображена частенько або з істерикою. бо те, що вона від мене хоче я зробити так і не змогла. або зробила, але в нех все одно лишається враження, що я спеціально все затягую, а насправді можу це лівою ногою не дивлячись виконувати. звісно я ж не філолог, а насправді затятий бухгалтер з 40 літнім стажем, просто це приховую))) втомлює.
зато потім мама підлещується)))
а в робочі дні ходжу як зомбі, та легко зриваюсь. не подобаєтсья це мені. треба якийсь антиагрисивін пробуждін)))

п.с. а ще я стаю якось менш… мммммм чутливою до неприємностей. от теж втоплення телефона не викликало навіть сліз. раніше я б весь вечір проревіла)))

Категорії: Записничок, Сальса | Теґи: , ,

 • Як завжди безліч тексту. і в кінці всьо кльово. давайте нові сценарії, сьостро

  • Xobb
   та де там все кльово? все валиться та дратує. одне задоволення — танці)))
   то ви просто тіки кінець мабуть прочитали)))
   zav
   1. кнопка робоча. тобто поки екран не спить всі свої функції вона виконує точно повноцінно. коли він спить я просто не бачу. але дзвінки збиває та телефон вимикає. решту неможливо перевірити, бо ж ніц не видно.
   2. дівчинка не построїла, а дістала))) там крім неї ще дві „звізди“© чоловічої статі — одне просто безконтрольне створіння, інше пришиблене на всю голову, з нахилами до самокалічення. я б їх обох в якісь спецзаклади перевела, але батькам начхати.
   3. справа в тому, що мама вважає, що я то зроблю швидше, бо я в тому розбираюсь. ну то за її уявленням. вона ж з комп’ютером на Ви та на витягнутих руках. хоча за останні два роки великий прогрес, в який вона чомусь не вірить вперто. я прохання в неї завжди щось знайти. я звичайно шукаю, але то займає купу часу, бо ж не знаючи галузі, важко орієнтуватись в купі матеріалу. все одно, що я китайською щось шукаю.

 • zav

  Принагідне в допомогу: http://delaem.blogspot.com/2010/11/nexus-one.html

 • zav

  А дівчинка нівроку, ги, так усіх вишикувати.

 • zav

  Я давно вже вчу людей, котрі кидають тезами “це тобі на 5 хвилин”, взаємними пропозиція “то самі за 5 хвилин і зробіть, як це так легко”.
  Мене взагалі дивують бажання з одного боку перекласти власну роботу, а з іншого забути тезу “бажаєш зробити добре – зроби самотужки”.

 • Схоже на те, що майстри з ремонту можуть виправити лише таке, що вочевидь зламане (розірвані дроти, поламані кнопки). А за зовнішнім виглядом неможна сказати, яка в телефона схема, і як працюють окремі компоненти. Наскільки я можу здогадуватись, телефони ремонтують заміною компонентів, якщо вони сумісні (не працює дісплей – переставляємо з іншого телефона). Можливо, від удару порушуються пайки деталей на платі. Таке ремонтують прогріванням, але я знаю, що неннові апарати ремонтують неохоче. Та й поперше треба всеж-таки достеменно визначити місце, де несправність, але “сервіс не знайшов”.

 • alexey_laa
  ну при розмові хлопчик мені здався дуже бажаючим допомогти, і говорив дуже переконливо та мило.
  якби я мало на що сподіваюсь. я взагалі його майже поховала після тижня спроб після просушки глобальної. він знайшов одне маленьке окислення — почистив. і в одному місці щось відійшло — полагодив. але це ніц не змінило. на жаль 🙁 малюку лише півтора рочки.
  я просто реально дивлюсь на речі. маленькі штучки важко ремонтувати. а замінювати невідомо що — екран то повністю робочий, коли не спить)))) все ідеально працює. і кнопка робоча. так що щось глобальніше.

 • Іноді можна про несправність щось пошукати в Інтернеті, ось тут:
  http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=4494518
  ціла сторінка про схожу проблему, пропонують в такому випадку “перепрошити” телефон. Який від цього може бути результат, заздалегідь знати неможна.

 • alexey_laa
  хлопчик це і планував робити)))

 • Іще прочитав, що подібне може бути пов’язане із несправною SD карткою:

  Zephyron
  12th July 2010, 07:40 PM
  I had this problem when I first flashed CM6 yesterday. Even after wiping and reflashing it was the same. Only way to get out of the black screen was to do a soft reset, power + vol down + trackball. I finally found out that my SD card malfunctioned and was corrupt. I tried reformatting the sd card in an microsd card reader but windows said it could not be reformatted. I finally switched back to another microsd card that was working, wipe and reflashed cm6 and the problem went away. Try backing up all the data on your microsd onto your computer then reformat it and wipe then reflash to see if it works

  Edit: ughhhh it just happened again, but not as bad as before, turns back on after second try… maybe i didnt press the trackball hard enough

  , узято звідси: http://forum.xda-developers.com/archive/index.php/t-692108.html

 • alexey_laa
  та і без картки те саме.
  п.с. дякую за спроби врятувати мого мобільного друга : )

 • zav

  Та я більше про талановитих інженерів, а не про кнопку безпосередньо, ги.
  Мамі поясни, що розбирається фахівець, решта мусить розбиратися за ходом справи в невідомій галузі, що невимовні й марні витрати часу.

 • zav

  Суцільне перезавантаження системи телефону, сподіваюся, не допомогло?

 • zav
  нє ну вони звичайно молодці, але ж я не настільки здібна)))
  а щодо мами — то при спробі їй це пояснити я отримую лише істерику, коментарі а ля „собі ти завжди все знаходиш“, „ти просто не хочеш мені допомогти“ та „все, я звільняюсь тоді з роботи“. в результаті мама на мене дується цілий день, я в її очах неслухняна та зла дочка.

  >>Суцільне перезавантаження системи телефону, сподіваюся, не допомогло?

  ви маєте на увазі перепрошивку? я аж до цього сама не доходила, лише резетнула його. все одно треба було б перед здачею в сервіс. бо там особиста інформація.

 • zav

  Та це рекляма була, тю!
  Я знаю про резет, але я не знаю, що він робить фактично: якби він перезаписував із захищеної області пам’яті всю систему начисто, було би добре, але якщо він тре суто користувацькі відомості, то це фіґня. Я про те, що скидається на програмну помилку більше… хоча, може десь і відійшло, якщо це десь саме для прокинення екрану призначене.
  Інший шлях – навмисно тримати екран увімкненим! Ги.
  А на істерику спокійно відповісти: я собі знаходжу, бо я фахівець у тому, що шукаю. І так, ти не бажаєш їй допомогти – теж мені таємниці й прикрість. Змиріться із цим обоє нарешті, ги!

 • zav
  він робить відкат до чистої системи.
  все що відійти могло перевірили.
  я казала, чому я собі знаходжу, а їй знаходжу, але значно довше і складніше.
  і так я хочу допомогти, але в дечому просто не можу — бо то не моє.

 • Все дуже насичено.
  Добре, що повернулася на танці, буде елемент релаксу, розрядки після робочого дня. 🙂
  А щодо дівчинки, то мої вітання. :))) Взагалі, вже навіть не знаю, що краще: трохи неконтрольовані діти, але більш чи менш розумненькі чи тихе сонне царство, від якого слова не почуєш, що не запитай… (Е… Це так, мої рефлексії на тему, бо якраз пройшла свою асистентську практику. І проводила семінар у сонному тихому царстві… Це важко… Це нереально…)
  Зараз, до речі, багато хто зривається. Але нічого, скоро літо. Хоч яке воно не гидке, але буде відпустка, відпочинок від усього. 🙂

 • Верблена
  ну дітки в мене сонними ек бувають ніколи, що перший що останній урок. в них стільки енергії, хоч меблі совай. єдине, коли вони спокійні — відкриті уроки. це як напасть якась.
  а танці то дійсно добре. вже відчуваю, як я стаю спокійнішою та добрішою. і за тиждень лише двічі накричала на когось)))

 • chrishoneybee

  Ех, завжди по-доброму заздрила людям, які ходять на танці 🙂 От би хоч краєчком ока глянути на тебе в танці! 😉

  • от випадково знайшла, не знаю чи буде доступне, але тут

   це десь півтора роки тому, я з Пауелем танцюю, той що з кубинським акцентом в синьому)))

 • zav

  Тобі там так файно руки викручують, це якийсь прихований масаж-розтяжка-гімнастика, ґґґ.

 • ні це старша група з касіно)))
  це одна з фішок цього стилю сальси — фінти — викрутаси руками

 • chrishoneybee

  А гарно в тебе виходить, я б сказала, виглядає дуже натурально, невимушено і пластично 🙂

  Дивилась і уявляла тебе в розкішній сукні і з великою яскравою квіткою в зачісці…і посеред літа! 🙂

  • на кшталт цього?)))))
   дякую))
   якби я не знала, що знімають було б ще невимушеніше)))
   шкода LA відео нема, там гарніші комбінації.
   навіть з моєю кх кх фігурою виглядає норм. хоча було образливо від однієї дівчинки прочитати коментар в Пауеля на сторінці, що то мол була реклама танців для дівчат із зайвою вагою, і я вже навіть хотіла злосно відповісти — а зато в мене груди і попа є))) тіки Пауель надто гарна людина і її заспокоїв раніше))
   я ж в курсі про свої проблеми, а образливо було саме тому, що там я забуваю про них, бо ніхто цього не помічає в танці. а тут таке…

 • chrishoneybee

  я бачила не одну худорлявішу дівчину, яка зовсім не вміє рухатись, хоч ходить на танці не один рік, а все-одно танцює як робокоп. Думаю краще бути апетитнішою, але пластичною, як ти! ^_^

  п.с. А я он згорблена постійно, в народі кажуть то тільки могила виправляє :/ ..і теж іноді народ умудряється кепкувати. Але ну їх! В світі є значно більше приємних речей, якими можна перейматись натомість! 🙂

  • та я через сидячу роботу колись і пішла на танці, бо зі спиною стало зовсім зле. досі, якщо довго пропускаю заняття, спинка починає нагадувати про себе.
   щодо коментаря в мій бік. було дивно, бо за всі ці роки жодного такого не чула і жоден партнер не відмовлявся навіть трюки зі мною робити, я правда не завжди погоджуюсь бо розумію, що не кожен мене може втримати.
   але ж блін — сальса має дарувати задоволення та щастя, а не якусь злість та заздрість.