серіаломанія

10.10.2009

Вперше я переглянула серіал ще в далекому дитинстві. Тоді, коли це стало нововведенням в українському телебаченні. Вся країна слідкувала за долею „рабині Ізаури“, потім ще якоїсь нещасної тьотки. А пізніше з’явилась „Санта-Барбара“ та „Далас“. В шкільні роки всі однокласники та я в тому числі слідкували за подіями „Елен та хлопці“. Як не як французьку вчили. І це був чи не єдиний спосіб почути живу мову та ознайомитись з життям французької молоді.
З часом я забила на серіали і зацікавилась хіба тоді, коли з’явились серіали російського виробництва. Хоча навіть не пригадую, який з них був перший. Зазвичай мене вистачало на кілька серій. Від початку до кінця жоден так і не дивилась.
В березні так сталось, що я лишилась без роботи. Власне забагто вільного часу вдень. Вирішила зайняти час поки коханий на роботі, а в мене теж нема чим зайнятись переглядом якогось серіалу. Колись випадково бачила кілька серій „Надприродне“. Вирішила почати з нього. Завжди тягнуло на містику. Але 4 сезонів (десь 20 з чимось серій кожен) вистачило лише на 2 місяці. Надто швидко.
Вирішила перевірити себе на розуміння фанатизму від „Хауза“. Так як мені сказали, що кілька серій не достатньо, подивилась чесно цілий сезон. Вирок: НУДОТА! Душороздираючі лікарняні історії від яких нудить, команда лікарів, яка катує пацієнтів купою аналізів навіть якщо вони не потрібні. Головний герой — стерво з натяком на геніальність. Єдина класна річ — це підбір музики. У цього кульгавого нещастя автори прописали гарний музичний смак. Особливо влучно підібрані фінальні пісні серії. Подейкують, що актор, який грає головну роль таки вміє грати 🙂 Нічого, що мене вразило чи хочаб зацікавило в сюжеті. Тому феномен фанатизму не розкрито. Але рейтинг на торентах непогано піднявся за рахунок роздачі цієї мури.
Десь прочитала про такий серіал як „Збреши мені“ (Lie to me). 1 сезон з 13 серій. Штука дійсно цікава. Ідея навчитись розуміти людей за жестами, виразом обличчя, мікрорухами дуже навіть непогана. Вже почали знімати продовження з вересня.
Далі був серіал „Межа“. Не те щоб надприродне, але і природного там мало. Теж другий сезон почався з вересня. Коли закінчились серії завантажила 4400. Перший сезон ще більш менш далі почалась нудота.
На вересень я собі відклала „Дівчата Гілмор“ та „Леся + Рома“. Перших переглянула за місяць. Ну це і не дивно, тепер в мене було ще більше вільного часу. Головні героїні мати і дочка. В яких практично ідеальні стосунки. Кумедні випадки з життя маленького американського містечка та його трошки ненормальних жителів.
Леся+Рома — геніальна річ в українському серіалотворенні. Дуже яскраво описані сучасні стосунки між жінкою та чоловіком. Шкода лише, що короткі та мало.

Зараз вже і безліміту нема, та і часу особливо на перегляд теж.Нова робота забирає багато сил та часу. Хіба по-трошку качаю нові серії „Межі“ та „Збреши мені“.

Категорії: Записничок | Теґи:

 • подивися Теорію Великого Вибуху) крута річ 🙂

 • Vovanada
  пробували. не пішло. IT Croud ще нічо, а це не пішло.

 • Я також, трохи серіалозалежний 🙂 зараз крім Хауса та Lie to me дивлюся сімпсонів, FlashForward, Dexter…

 • mr.petruccio
  то не залежність. то спроба не дати дерним думкам лізти в голову або спроба вбити море вільного часу під час безробіття.

 • наш останній діагноз – Декстер! http://en.wikipedia.org/wiki/Dexter_(TV_series)
  коли будеш мати час, спробуй 😉

 • khmryglod
  пробувала. нудно мені. навіть до кінця серію не подужала. навчена стражданнями з експериментом над Хаузом вирішила себе не катувати))

 • Я до прикладу справді дуже люблю “Гауза”. Хоча розумію, коли він людям не подобається.
  Я якось запитував себе чому він мені, власне, подобається. Знайшов такі два варіанти:
  – мене пре біологія і медицина (хоч я сам програміст), але я колись доволі сильно цікавився всілякими науковими штуками
  – в серіалі закладене дедуктивне ядро: недаремно автор сценарію споріднює серіал із “Записками про Шерлока Голмса”.

  А ще я дивлюсь “Сімпсонів” і “Футураму”.

  А в принципі, я міг би про себе сказати, що я не надто люблю серіали. Краще: повнометражне або короткометражне європейське кіно.

 • Mudry
  я ж тимчасово була серіаломанкою. просто треба було чимось забивати час, щоб не дуже напрягати голову та душу. бо реально є в світі багато фільмів, які б я з радістю переглянула. але хороше кіно, так само як і книга потребують відповідного настрою часу та умов.
  а серіальчики в моєму списку просто вбивство зайвого часу, коли бажання та можливостей зробити щось краще немає.

  вся його дедуктивність та натяк на медичність припиняють цікавити вже посередині першої серії і стає нудно. а від слова вовчанка починає нудити вже на третій серії. як я вже писала єдина варта уваги річ — музика.