п’ятихвилинка гніву

2.6.2009

Проживши все життя з батьками в старенкій хрущовці, вже звикла до постійних проблем з водою. Зазвичай гарячою, але останні років 5 і з холодною. Вона зникає із завидною постійністю раз на місяць.
Тому батьки вирішили придбати нагрівач води, який не раз рятував мою сім’ю від плескання в тазіках.
Цього року планове відключення гарячої води почалось в травні. Чомусь літо вирішили наблизити. І навіть відключення її не на стандартні два тижні, а вже із запасом — на три, не врятувало ситуацію.
Так як живу не у батьків, в тазіках таки поплескалась відведені три тижні. 31-го воду так і не дали, тому вже на ранок ми точно дуже сподівались. Але фіг вам! Вода не з’явилась і ввечері, і навіть наступного ранку.
Виявляється продовжили термін ще на тиждень. Неподобство!!! Київводоканал взагалі здурів.

Категорії: Записничок | Теґи: , ,

 • В усьому треба шукати позитив. Майже все неурбанізоване населення України, і не тільки, плескається в тазках ціле життя. Не все так погано у нашому домі 🙂

 • Feuille
  там об’єми кухонь і ванних кімнат інші. та і звичка. а тут же вже розбалувані прєлєстями прогресу. та і все ж таки то платна послуга, чому обов’язки не виконуються?

 • Мені знайомі твої відчуття. Ось наприклад зараз всім нам в сім’ї потрібно після себе виносити використану воду відрами тому, що каналізаційні труби відкопані і потребують заміни. 😀

 • Serjart
  вже навіть страшно уявити, що з туалетом((((
  в будинку батьків два рази на місяць прориває трубу з холодною водою. і два будинки мінімум сидить без води взагалі. ото весело. а колодязів нема, і машинко з водою лише на годинку приїде і ще спробуй знайди де воно стало.

 • myroslav

  а уряд щось кричав про дешеве житло для молоді… а радбез визнав хрущовки національною небезпекою… і що? до дупи це все, до дупи, всі брешуть.

 • myroslav
  будинок батьків, в якому я народилась і виросла, грозяться знести вже років 10))))
  а дешеве житло в Києві — то взагалі гірше казок, як тому вірити можна))

 • myroslav

  дивно узагалі, столиця ж, мали б бути “попереду країни всієї”, не хочуть вони працювати просто, це ж стільки варіантів є… ну ось простий хоч і фантастичний варіант: якщо будівельник зносить хрущовку, будує на її місці висотку і на халяву селить туди колишніх мешканців, то землю хрущовки йому офіційно дають на халяву + ще якісь пільги (відшкодування податку з будматеріалів і всяка така лажа)… погана влада, погана, повотрюсь – вони просто не хочуть працювати, типовий слов’янський підхід “а навіщо?”

 • myroslav
  колишніх мешканців планувалось виселити на окраїни. бо ж поки там шось будуватимуть де їм жити? а потім і захапали б собі будиночок.
  а зараз досі живемо з владою радянського зразку — гребемо поки можемо, а далі фіг з ним.
  в цивілізованих країнах теж гребуть, але за це таки і людям перепадає гарна частка, і живеться їм спокійно і затишно.

 • myroslav

  коли ж ці совіцькі нероби передохнуть вже… а раптом на їх місце прийдуть такі, кому і працювати не ліньки. Хоча подививтись як у мене в ВИШі, то кругова порука прямо, в аспіранти собі подібних беруть. Певно у владі такий же механізм.

 • myroslav
  ну все тече, все змінюється. колись може і пощастить на більш-менш пристойного політика. коли вже діватись буде нікуду окрім як нормально використовувати довіру народу.

 • myroslav

  якби ж голосувати ходили тільки думаючі люди, а то ж кожен, КОЖЕН, вважає себе політиком, навіть бабки, шо сємками торгують.

 • Ха, зато наш водоканал має <a href=”http://www.vodokanal.te.ua/index.php”сайт!

 • а шо, так не можна?

 • Я на сайті подробності.уа бачив, що відімкнули аж до 14-го червня. Та пригадайте минулий рік… (у деяких районах по Києва не було гарячої до осені, хоча початково планували теж тизнів зо два).

  А в мене, у Сумах, теж вимикали гарячу, а перед вмиканням збиралися і холодну вирубити аж на ДВА ДНІ! Зовсім місто без води, уявляєте? То ж це ще не найгірша ситуація… 😉
  І вирубили, щоправда зжалилися і вмикали на вечір і ніч…

 • Ой, в мене такий же прикол! Якби не бойлер не знаю що б робили… Цікаво глянути що вони там профілактують тих пару місяців…

 • myroslav
  угу
  Xobb
  напевно нізя
  Kichrum
  та з’явилась наче. хоча і написали тепер, що вже до 6-го. а щодо холодної вже писала. в будинку бактьків це раз-два на місяць на вихідні зникає вся вода. бо прориває трубу. і її замість замінити вже років 5 просто заварюють.
  ukrainets
  та ніц не роблять. профілактують в останній день, а потім у них непередбачувані обставини з’являються