Дарина. місяць десятий

зміни за десятий місяць.

цей місяць якось ну дуже швидко пролетів. наче тільки недавно за дев’ятий звітувала. мабуть то все навчання моє нівелює тягучість часу.

сон

сон більш-менш налагодився. ~10 годин вночі та по ~1.2 години двічі вдень в приблизно той самий час.
прив’язала вже подаровані бортики, бо часто ноги-руки між тих палок засуває і я почала боятись, що покалічиться (дякуємо, дівчатка ; ))
dsc_1832
dsc_1878

візочок

тут все без особливих змін — якщо вчасно підгадати, то засинає відносно швидко і вже з меншим плачем. але у вихідні таки важче, бо перед тим ще в машині їде в кріслі, а потім пересідає у візок, що не додає радості в її очах : )
іноді вдається покатати навіть несплячу відносно довгий час — 20-30 хв. але це якщо вона до того вже поспала.
dsc_6236

режим

особливо змін не відбулось. єдине Дарина все пізніше почала засинати, але от пізніше вставати не дуже стала : )

прикорм

все так само. з нового поки тільки жовток яйця та різні дитячі „печивка“ з овочів та рису. так вона вчиться жувати краще і вже навчилась брати шматочок в руку і класти його в рот. з іншою їжею поки такий фокус не проходить.

я – мама

почало мене цього місяця трохи накривати. самотньо якось. нікого не знаю тут поряд, людей майже не бачу. всі знайомі живуть дуже далеко. дуже хочеться в Київ до друзів.

інше різне нове

— все частіше встає і стоїть.
dsc_2846
може кілька хвилин постояти. активно ходить вздовж стін та парканчика. якщо я сиджу на підлозі і навколо мене обходить. якщо сильно тягне ручки даю їй свої і вона робить кілька кроків.
— почала складати іграшки в якісь ємності. в частину від хатки з формочками, в куб. запихає все!
dsc_5147

dsc_5209
— тягає перед собою різні великі іграшки. купили машинку. її іноді возить, але таки частіше хатку „возить“ ніж машинку : )
— постійно намагається перелізти парканчик. вже вилазить не лише на хатку, а й на куб, і навіть на машинку : ) намагалась вже й складати барикаду з іграшок щоб вище було.
– вперше поспілкувалась з іншими дітками на українських святах
dsc_2066

dsc_2230
— дуже активно „мамкає“ та „дададакає“. намагаюсь навчити казати „тато“ чи хоча б „та“. але поки тільки „га, ка, ва, ма, да, ла“.
dsc_5254
— коли чує музику махає ручками — ака деригент : )
— хлопає в долоньки. але я ще не розкусила коли саме в неї це бажання з’являється (я оті „ладушкі“ не люблю, бо текст в якому дитину напувають бражкою якось мене напружує : )).
dsc_1353
відео