літня читанка 2016

29.8.2016

я розсмакувала зручність аудіокниг в поєднанні з мамством і записалась в бібліотеку. тепер безкоштовно можу брати аудіокниги : )

першою була
„Sharp Objects“ by Gillian Flynn

sharp-objects-book-cover

це її дебютний роман. якось я в зворотньому порядку її книги прочитала : )
цей мені найменше сподобався.
історія не менш моторошна і жорстока ніж в Dark Places чи Gone Girl. головна героїня журнаслістка в Чикагській газеті. редактор відправляє її в рідне містечко, в якому вбили вже дві дівчинки для написання статті. протягом цього візиту нам відкривається і минуле Камілли та її родини, і реалії життя місцевих жителів. як на мене загрубувато, трохи затягнуто. але сам жанр мій. має бути серіал за цією книгою. треба буде переглянути.
наступною книгою була The Long Walk by Stephen King

the-long-walk

антиутопічний роман. Довга прогулянка — це такий квест чи що. коротше сотня молодих людей мають йти протягом певного часу не збавляючи швидкість. там купа різних умов яких треба дотримуватись. ну і головне — переможець отримує приз — будь-що що забажає до кінця свого життя. ну от вони йдуть, когось в процесі вбивають, щось там з ними відбувається. не найкраща книга Кінга як для мене.

далі була
„The Cuckoo’s Calling“ by Robert Galbraith (J. K. Rowling)

the-cuckoos-calling

я з того покоління, яке не застало буму Гарі Поттера і бажання його читати поки в мене немає. але я люблю детективи і вирішила оцінити цю відому авторку. не знаю як там написаний той Поттер, але це було нуднувато. цікаво було десь останні сторінок 100, а то й менше. це перша книга з серії книжок про детектива Корморана Страйка. він розслідує смерть дівчини на замовлення її брата, який не вірить в самогубство і хоче дізнатись правду. власне розповідати більше нічого, бо нецікаво ж читати буде : ) друга книга теж є в бібліотеці, і певно, що її теж послухаю.

так як аудіокниги теж мають чергу в бібліотеці, то слухаю те, що звільняється з обраного мого списку (не такого вже й великого, що мене там зацікавило хоч якось). тому знову улюблений Stephen King і „Rita Hayworth and Shawshank Redemption“

9836767

фільм я думаю бачили всі. в мене це одна з улюблених екранізацій Кінга, хоча саме оповідання я ніколи не читала. от і настав час. воно дуже невелике за об’ємом. особливо порівняно з його гігантами на тисячу сторінок. але від фільму практично не відрізняється. в кіно більше трагізму, драми, гарних картинок, трохи інші акценти, але загалом те саме. хороша книга (точніше частина книги) і хороше кіно (яке ми звісно вкотре переглянули із задоволенням).

Категорії: Щоденник читача | Теґи: , , ,

 • Olha Savchyn

  цікава підбірка ) читала я про ту кукушку (http://osavchyn.blogspot.com/2015/05/aka.html) мені теж не дуже загалом, але читабельне ) від Гарі Поттера в захваті )))
  а тепер розкажи що то така за бібліотека? і в якому вигляді ти ті аудіо книжки береш? то якась онлайн бібліотека? чи така звичайна як от ми з малою ходимо?
  колись і сама зацінила онлайн книги з малою Емілі, тепер з двома буде важче, але реально )

  • zymova

   я люблю містику, трилери і щось з детективним трохи : )
   бібліотека звичайна публічна нашого міста. брати щось фізичне нема сенсу, в мене і так повно непрочитаного вдома, але з малою ніяк. то я поки цифрові формати використовую. книги в них в якому форматі доступні в такому і беру. є спеціальна програмка в них, через неї і слухаю.

   • Юлька-булька

    заздрю я вам трохи, дівчата – я аудіокнижок не сприймаю чогось, воно мені як фон – нічого не запамятовується… та й я занадто сильно люблю гортати сторінки;)
    хоча, з малими дітьми це дуже навіть варіант)))
    з прочитаного нічого такого не читала, читпю Вільну вакансію від Роулінг, але щось вона так туго йде…

    • zymova

     я б із радістю гортала сторінки, але вдома мала їх тупо розриватиме. а на ходу якось не сильно погортаєш, та й читати на ходу очі шкода.
     сприймається наче нормально. хоча звісно не порівняти з читанням. але для мене ще й бонус — мову чую. бо зараз взагалі мало з людьми спілкуюсь, то хоч книжка зі мною поговорить 😀

  • Це сервіс Overdrive, ось колекція нашої бібліотеки:
   http://sdpl.lib.overdrive.com/ ось вашої: http://overdrive.chipublib.org/