дебіли на дорогах (світлини)

9.11.2012

недалеко від мого дому є перехрестя. доволі складним воно було все моє життя. але останні роки, як і в усьому місті, так і на цьому перехресті, автівок стало значно більше. і якщо раніше те, що буде далі, я помічала не так часто, то останнім часом таких випадків дуже побільшало.
цей пост буде саме про водіїв-дебілів. світлинки з мобільного, вибачайте за якість.

ті, які вічно поспішають і тому під час переходу людьми дороги, вони лишаються на переходах та посеред перехрестя. якщо не стається аварій хоч один день це вже диво. не подумайте, вони не їдуть, вони стоять. а пішоходи між ними бігають. ну я то ладно, а от бабусь шкода.

ну і це зірка моєї фотосесії. він щодня паркується на пішохідному переході

водії! майте совість! ви і так на колесах, то вже якось стримуйтесь, а?!

Категорії: Замальовки з життя, Світлинки | Теґи: , , ,

 • Кількох нормальних ДАЇшників (а ще краще камери) на кожне проблемне перехрестя — і можна трохи поправити бюджет країни. Але ж усім пофіг.

  • zymova

   та я от давно їх тут чекаю, таке злачне місце вони прогавлюють. а вони все під зайвими знаками ховаються

   • Andriy Zagorovsky

    Так тут же працювати треба, ти шо!

 • Водій Marcos)

  Оу. Яка злість. Паркування на переходах зло, а от щодо машин на перехресті, не дебілізуйте водіїв. В умовах заторів, тянучок водії можуть просто не встигнути подолати перехрестя під час зеленого

  • В США я дуже рідко бачу блокування перехресть, навіть в умовах пробки або «тягнучки». Бо майже над кожним великим перехрестям висять камери і «розумники», які дуже поспішають, отримають штраф поштою.
   Водії стають дуже дисциплінованими після кількох таких «листів щастя» (бо значно зростає ціна страховки на машну 🙂

  • zymova

   це не в умовах тянучок та заторів. це звичайний час, коли дорога практично вільна, це вони через свою дурість затор влаштували, бо всі ж у нас поспішають.
   але нормальний водій завжди розраховує і відстань між автівками і дивиться на світлофор. але ж не в Україні. тут якщо ти водій, то одразу божество.
   мені доводиться завжди переходити лише одним маршрутом, бо з іншої сторони можна не дійти до іншого боку дороги — вилітають на поворот, навіть коли водій взагалі один на всьому перехресті.
   але і пішоходів-дебілів я теж планую познімати.

   • Andriy Zagorovsky

    Тут дійсно грає, що Україна: воно-то ніби можна пропустити, але ж перпендикулярний рух, що він теж закоркований, перекриє перехрестя так, що доведеться чекати іще кілька “зелених”. Тому ліпше заблокувати перехрестя всім і одразу, гиги. Пішохід кермує бо!

  • Andriy Zagorovsky

   А нафіг їхати на зайняте перехрестя, якщо бачиш, що на “зелене” не встигнеш виїхати з перехрестя з протилежного боку?
   Але я в цій проблемі бачу віддзеркалення порожнього салону громадського транспорту при забитих майданчиках біля дверей: бо всі ж їдуть до наступної зупинки, ага.

 • Andriy Zagorovsky

  Мене сьогодні на Димитрова vs. Антоновича жіночка пропускала, так вуйко за нею тихенько підкрався й так зненацька посигналив, що вона ледь не рушила, ґґ. Він штибу рощумний, думав, що вона ніби дурна й не помітила дозволу на лівий поворот на червоне. Сподіваюся, мій погляд пробився крізь його тупість, хоча надії й мало.