перші весняні миті

22.3.2010

***
Весна цього року або ж змухлювала, або прикололась над українцями. Спочатку подражнилась теплом і тіки всі поховали зимовий одяг та взуття опа…і здриснула далі досипати і от тільки в кінці березня наче почала прокидатись.

***
Вкортре хочу нагадати тим, хто заздрить короткості робочого дня вчителів — ЦЕ МІФ! Насправді день триває аж до ночі і починається рано вранці. А найгірше вона ще й вночі сниться. А ще на неї не можна запізнитись навіть на 5 хвилин, бо це вагомий удар по і так не дуже сильній повазі учнів до вас як до вчителя. Другий міф — канікули відпочинок для вчителя. Єдине, що можна встати на пару годин пізніше, а насправді то ще більший геморой.

***
Коли тривалий час їздиш громадським транспортом лише за кількома незмінними маршрутами, втрачається звичка виживати в інших умовах і напрямках руху. Так я відвикла від метро в період, який не потрапляє в часові рамки 20.00-24.00. І довго не могла звикнути до натовпів о 14-й. Або такий варіант, коли це не просто натовп, а реально можеш сісти в поїзд лише з третього разу, бо вагони на Хрещатик приходять забиті, як консервні бляшанки. Також дивують маршрутки, які ледве повзуть по порожній дорозі в той проміжок часу, коли люди поспішають на роботу. Зранку для мене така поведінка водіїв є дикою. Тому замість 30-35 хв, за які реально можна доїхати від Дачної до Одеської площі, я їду 60-65 хв.
А ще не зважаючи на частоту маршруток на годину та їх величезний розмір, вони ніколи не бувають хоч трошечки вільними. Мені вже лячно що буде в травні.

***
Так і знову про транспорт. Люди якісь дикі зовсім. Я навіть не про те щоб комусь там місцем поступатись, я про ставлення до ситуації спільної. Ну їдеш ти в забитій по самі вуха маршрутці чого так нервуватись від кожного руху. Логічно, що якщо людині треба вийти на зупинці вона завчасно починає пробиратись до дверей. Лізе чоловік зі свого місця до дверей. І мав він таке нещастя пройти між мною і якоюсь жіночкою. Ну я що? Втягнула все що могла в себе затримала дихання і перетерпіла (а що робить). Жіночка цього так не лишила. Але помститись вирішила мені з якогось дива. Вона мало не забила мене у сидіння, біля якого я стояла своєю дупою. Зайняті руки, моральний шок та наявність виховання не дозволили вдіяти щось варте пані. Та і мені пощастило звільнилось місце і сіла. Пані теж сіла і решту дороги пропалювала мене очима. Я так і не зрозуміла чого власне?…

***
Тривалий період відсутності вилазок в публічні місця теж відгукнувся шоком від кількості народу на вулицях в центрі у вихідні. А ми лише в кіно і на піцу вибрались 🙁 Фільм єдина втіха тієї вилазки, бо решта шокувало. П’яні підлітки дуже раннього підліткового віку. Виглядає дуже пошло і сумно. Незрозуміла манера вдягатись деяких дівчат. Може це і модно, але ніколи не зрозумію в чому шарм поєднання спортивного костюму, гламурної сумочки, підборів та чогось на кшталт шубки. Пху…

***
Ну і ще про зовнішність. Помітила якусь нову фішку в дівок з довгим волоссям. Закрутити незрозумілу гулю-хвіст-дульку на маківці і все це обмотати резинкою з якимось прибамбасом здоровезним. І оцей ріг гламурний стирчить на голові. Нє ну може зручно нікуди не лізе волосся. І обпертись об сидіння можна не тисне. Але…
Напевно я таки дійсно якась неправильна дівчина.

***
А ще маємо цілу купу квитків на потяг у різні міста України на травневі вихідні (а що? свято не свято, а вихідні зайвими не бувають)))). Нарешті побачу Луцьк, який в мене був перший в списку.

Категорії: Записничок | Теґи: , , , , , ,

 • Ох ці маршрутки. Скільки історій з ними пов’язано 🙂
  З весною вас!

 • маршрутки – це просто кара Господня для м. Києва. пасажири мов та риба в бочці, часто невиспані, незадоволені й злі через свої власні проблеми або не дуже зручні умови пересування, водії-екстремали, а також неповага з боку водіїв автівок. от мене завжди дивує, чому пан чи пані за кермом в повній самотності у власній автівці не можуть на якомусь повороті чи на смузі пропустити вперед забиту маршрутку. невже їм ніколи не доводилось їздити громадським транспортом?

  • Akhe
   дякую i вам того ж
   Feuille
   Та їздили саме тому i не пропустять, бо вiдчувають тепер себе вищими за маршрутки.
   Dyak
   Ну якби не моя професiя може я б i назбирала за рiк грошей на велосипед та їздила б на ньому на роботу. Але 1. В такому одязi не на велосипедi кататись (перевдягання не пропонувати, бо забагато з собою перти, воно того не варте)
   2. Не та дорога де можна велосипедом їхати. Це окружна, там вантажiвки, фури та маршрутки ледве не вбиваються, велосипедиста там розчавлять моментально або просто сам вб’єшся вiд того що заслiпить вихлопами та димом.

  • Dyak
   тіки глянула на карту)))) Дачна то малась на увазі автостанція)) вулиця в нас Пушиної, то значно більша відстань і слава Богу не Борщагівка))

 • Та, велосипедистам у нас не солодко живеться. Ні доріжок, ні спеціальних умов на роботі (роздягалка чи душ – як розкіш). Рости й рости нам до Європи, панове

 • RS

  Про Луцьк – побувати там необхідно. Про зовнішній вигляд міста можна сперечатись – комусь подобається, комусь – ні, але люди привітні дуже. Якось після того, як довгий час не був у Західній Україні приїхав до Луцька у відрядження – я там ледь не просльозився 🙂 всі спілкуються українською, “дякую-будь ласка” на кожному кроці… Як тільки приїхав у Київ, мені ж одразу нахамили 🙂

 • Найбільше посміхнуло:
  “…Закрутити незрозумілу гулю-хвіст-дульку на маківці і все це обмотати резинкою з якимось прибамбасом здоровезним”
  як кльово ти вмієш описати речі, такими як вони є! :))))

  А злих людей в маршрутках треба обеззброювати несподіваною приязню! 🙂 ..ну, хоча мені легко філософствувати, коли проїжджаю в комфорті авто, або в сідлі велосипеда, де тлусті тьоті своїми задами не заважають…

  не зважаючи на все, бажаю весни не лише на вулиці, але й в душі! 🙂

  • chrishoneybee
   Я таки який-неякий фiлолог, то слова моя парафiя. Щодо транспорту намагаюсь бути максимально привiтною, але бути привiтною зi спини складно. Та i я ж нiчо i не зробила їй, навiть у вiдповiдь не пхала її своєю дупцею.
   А весна в серцi живе вже майже 3 роки))) там все стерильно))
   Feuille
   В мене шлях до роботи через такi мiсця, що i машиною стрьомно))
   Та я вже уявила реакцiю учнiв навiть на мене на велику))) вони i так вiд мене в шоцi навiть з тим мiнiмумом, який їм дано про мене знати))
   RS
   Луцьк менi вже подобається хоча я його не бачила)) а про Київ не набридне сперечатись – хамлять НЕкияни.

 • ну я в Києві був пару разів, і то проїздом тому не шарю 🙂

  • Dyak
   та нічо страшного. просто вказую, що маршрут нелегкий і довший. то така зона Києва, по якій мало бажання їхати з відкритим верхом і дихати там чимось)))
   RS
   це певно підвищує їх самооцінку. а навіщо люди забувають свою мову приїжджаючи в Київ? чого підлаштовуються під більшість? я тикаю комусь в очі, що я киянка лише коли на моє місто починають наїжджати. тоді в мені прокидається патріотизм і звір))) а так я велика противниця централізації.

 • RS

  ZYMOVA
  Стосовно “Хамлять НЕ КИЯНИ” – погоджуюсь. А особливо противно дивитись, як люди намагаються видати себе за киян. Для чого воно їм?