Чому б ні?

21.7.2009

Трошки роздумів про те, що можна було б робити. Результати та аргументи.
1. Чому б не бігати зранку?
woman_running
Роботу маю здебільшого сидячу, тому з часом почалися проблеми зі спиною. Вирішила щось з цим вдіяти. Минулий досвід пробіжок зранку був лише негативним. Зранку прохолодне повітря і пробіжки закінчувались лише нежиттю та хворим горлом. Плюс доволі важко зранку себе змусити встати на годину раніше ще й щось активно робити)))) Раніше, коли собаку треба було вигулювати вставала і о 5.30, але ж то інша річ — вигулювання. А ввечері стрьомно, бо не дуже безпечно. Та і перспектива споглядання перехожими цього процесу аж ніяк не надихає. Я вибрала інший спосіб — сальса.
salsa dance_sm
Думаю 2.5-3 годин сальси достатньо. І величезна перевага. Знайшла чудову студію. Засновники українка та кубинець. Тому заняття мають й культурологічний елемент. Пауель знайомить нас з культурою Куби. Спочатку розминка, а потім 1-1.5 насолоди. Під час танцювання сальси працюють всі м’язи, тому дозволяють тримати себе в формі та тримати осанку.
А ще сальса дозволяє:
– стати розкутішою та навчитись спілкуватись з будь-якою людиною
– відчути себе жіночною та гарною
– підняти настрій якби глибоко він не опустився
P1012506

2. Чому б не вивчити італійську?
italy5
Мені завжди подобалась ця мова своєю мелодійністю. Латину в універі вчила, тому буде не важко. Часу в мене багато тому почала з аудіо-уроків. Знайти їх не складно. Слухаєш і повторюєш. Базові речі спокійно можна вивчити. Вже почала. Подобаєтсья 🙂

3. Чому б не навчитись керувати авто?
Завжди вважала, що я не створена для керма. Уявити не можу, як паркуватись або повертати, коли не бачиш бордюр; як вписуватись в полосу; як їхати під гору…Тому вирішила, що життя людей та машина, якою могла б керувати дорожчі. Але останнім часом думка отримати водійські права чомусь не полишає мою голову. В принципі а чому б ні? З вересня в мене з’явиться купа вільного часу, який треба буде активно займати різними справами, аби він не був вільним.
PW21 PK2 LG
Мабуть з вересня займусь вирішенням цього питання.

Категорії: Записничок, Сальса | Теґи: , , ,

 • Я так хочу вивчити іспанську але чомусь руки не доходять

 • О, знайшла однодумця! Сальса однозначно краще, ніж бігати зранку. Ще один аргумент на користь: це не лише хороший спосіб порухатись, але й можливість організувати своє дозвілля і познайомитись з новими цікавими людьми.

 • Dyak
  ну я зі знанням франузької іспанську в принципі розумію, тому вчити не дуже тягне)))
  Feuille
  дозвілля не виходить, в мене коханий не танцюючий)) тому на сальсатеки мого часу вже не вистачає.

 • Мій коханий мене десь роки три стимулював зайнятися сальсою, навіть самостійно і разом з друзями пробував вчити, але не йшло, хоч ти трісни. Аж поки сама не дійшла розумом, що в цьому житті треба щось робити. Тож у тебе є всі шанси 🙂

 • та ні. навіщо змушувати? в нього свої захоплення, в мене свої. не можна абсолютно все робити разом)))

 • О, я теж хочу з вересня почати вчитися водити машину.
  Будемо паралельно вчитися )))

 • chrishoneybee
  ну мені ще школу тре знайти))

 • А я з Дністра повернувся ха-ха-ха. Завтра будуть фотки. Сестричко, ви знаєте де їх шукати

 • Xobb
  о! а вас тут вже обшукались)))
  фотки чекатиму)))