zymova.com

літні миті. частина перша

З останнього яскравого.

***
Парниковий ефект таки лякає, бо таку спеку витримувати стає все важче. Вдень навіть завіси на вікнах не відкриваю, бо важко. Рятує ходіння квартирою голяка та маленький юсб-вентилятор. А ще квас від першої приватної броварні в холодильнику та морозиво.

***
Руйную міф про те, як класно в столиці з роботою. П’ятий місяць не можу знайти. Навіть в школі!!! Ні освіта, ні багаторічний та різноплановий досвід не діють. Канікули тривають)))

***
Море цього року відпадає. Виявляється чим доросліші ми стаємо, тим важче узгодити відпустки з друзями. Їдемо напевно в гори. Карпати та Івано-Франківщина чекають. Залишилось спорядження підзібрати. Протестувату татовий радянський намет (сам тато його купив давно, жодного разу не скористався)))))) та докупити решту реквізиту.

***
Помітила, що дівчата /жінки з дуже довгими нігтями навіть жестикулюють не руками, а нігтями!!! А ще вони їх постійно споглядають. І перевіряють їх довжину та цілісність. Іноді підчищають, здається навіть несвідомо.

***
Кількість людей в київському метро в пізній час не припиняє мене дивувати. Що вони там всі роблять і звідки їх стільки взялося?!
Повертаючись після двох з половиною годин танців додому, ледве стоючи на ногах, доводиться буквально втискатись у вагон.
Ех були часи, коли вже після 20-ї можна було спокійненько вмоститись з книжечкою на лавці у вагоні метро.

***
Гарний, зручний і головне той, що мене цікавить одяг роблять лише на жінок з нульовим розміром грудей. Переміряла купу суконь, сорочок та сарафанів, у яких все моє, окрім об’єму грудей. В них він просто не передбачений той об’єм. Там має бути повний НУЛЬ! А в мене не такий вже визнайний бюст. Лише скромний третій розмір. Нє ну коли вже мода на жінок, позбавлених основних статевих ознак роду закінчиться?