Папірці для нотаток — чому вони?

21.3.2009

Post-It
Прочитала нещодавно статтю у французькому Le Monde про використання папірців для нотаток. Автор пише, що не зважаючи на розвиток новітніх технологій люди і досі актисно ними користуються. Задумалась і дійсно.
Вони дослідили і з’ясували що частіше за все їх використовують щоб записати той же логін чи паролі. Також часто записують якусь річ, яку терміново треба зробити чи подію.

Чому ж ми досі користуємось папірцями?

Для мене особисто так швидше. Чомусь руки самі тягнуться до ручки й стопочки папірців на столі, коли треба записати телефон чи адресу. А потім це продуманно занесеться у відповідні місця. Але все ж таки потім.

Автор статті згадує ще такий момент як наочність. Наприклад термінова справа, чи навіть список справ. Якщо вони десь лежатимуть в документику чи тому ж листі, воно не на очах і шанс пришвидшення суттєво зменшується. А от коли воно перед носом висить, таке яскраве і муляє очі)))))

В мене вони вічно валяються на столі.
Перебирала речі при переїзді з кімнати в кімнату, знайшла цілий склад. Якісь цитати чи вірші, назви й автори книжок, назви пісень чи виконавців, чиїсь записки… Склала їх гарненько. Знайду час перетворю в електронний вигляд.

Категорії: Записничок | Теґи: ,

 • Картінка сподобалася. Сам я такі папірці майже не використовую. Думаю, найголовнішим їх призначенням – є виведення людині із зацикленості. Тобто ходиш весь у власних думках, робиш все за стандартною схемою, потім побачив яскравий папірець, на секунду поглянув на світ відсторонено і пішов циклитися на тому, що на папірці для нотаток написано.

 • Папірцями ніколи не користувався, але маленький блокнотик завжди стоїть біля лептопа.
  Якщо щось швидко занотувати, то руки таки тягнуться до ручки.

 • bezlik
  за твоєю теорією він просто напрямок зацикленості
  wedmid
  то не принципово блокнотик чи папірці. головне що папір та ручка/олівець.