zymova.com

Папірці для нотаток — чому вони?

Post-It
Прочитала нещодавно статтю у французькому Le Monde про використання папірців для нотаток. Автор пише, що не зважаючи на розвиток новітніх технологій люди і досі актисно ними користуються. Задумалась і дійсно.
Вони дослідили і з’ясували що частіше за все їх використовують щоб записати той же логін чи паролі. Також часто записують якусь річ, яку терміново треба зробити чи подію.

Чому ж ми досі користуємось папірцями?

Для мене особисто так швидше. Чомусь руки самі тягнуться до ручки й стопочки папірців на столі, коли треба записати телефон чи адресу. А потім це продуманно занесеться у відповідні місця. Але все ж таки потім.

Автор статті згадує ще такий момент як наочність. Наприклад термінова справа, чи навіть список справ. Якщо вони десь лежатимуть в документику чи тому ж листі, воно не на очах і шанс пришвидшення суттєво зменшується. А от коли воно перед носом висить, таке яскраве і муляє очі)))))

В мене вони вічно валяються на столі.
Перебирала речі при переїзді з кімнати в кімнату, знайшла цілий склад. Якісь цитати чи вірші, назви й автори книжок, назви пісень чи виконавців, чиїсь записки… Склала їх гарненько. Знайду час перетворю в електронний вигляд.